آسانسور شیب دار منحنی

در حال جستجو برای یک بالابر پیمان شیبدار است که یک صندلی چرخدار را بدون مجموعه ای از پله ها بدون تلاش زیادی حمل می کند؟ اگر پاسخ مثبت است، خرید یک بالابر صندلی چرخ دار را برای این پلت فرم یقین کنید.
چت کن

جزئیات محصول

image001

image003


بالابر چمدان اصطکاکی و بالابر صندلی چرخدار.

در حال جستجو برای یک بالابر پیمان شیبدار است که یک صندلی چرخدار را بدون مجموعه ای از پله ها بدون تلاش زیادی حمل می کند؟ اگر پاسخ مثبت است، خرید یک بالابر صندلی چرخ دار را برای این پلت فرم یقین کنید.

هر بخشی از صندلی عقب مانده می تواند مفهوم طراحی صلح از ذهن و ایمنی را بازتاب دهد. فاصله بین پدال و زمین بسیار کوتاه است و ساکنین می توانند از آن با آرامش استفاده کنند. کمربند ایمنی رانده ایمن ساکنان را تضمین می کند. به محض اینکه دست برداشته می شود، سوئیچ فشار متوقف می شود، منعکس کننده یک ایده طراحی آرامش بخش. سوئیچ کلید روی دستگیره برای جلوگیری از عملیات نادرست. هنگامی که آن مانع را لمس می کند، دستگاه متوقف خودکار به طور خودکار متوقف می شود.

آسانسورهای پلت فرم شیب اجازه می دهد تا کاربر صندلی چرخدار بر روی یک پلت فرم که در امتداد یک مسیر حرکت می کند را بفروشد تا بتواند به راحتی کاربر صندلی چرخدار را به سمت بالا و پایین بکشد. بستگی به مدل، بالابر بالابر ممکن است در برابر دیوار برابر شود یا در موقعیت ثابت باقی بماند.

hontylift ارائه می دهد عمودی و شیب دار بستر های نرم افزاری برای هر دو خانه و در تنظیمات تجاری است. کارآمد و ایمن، یک بالابر پلت فرم به شما در رعایت اصول ایمنی CE مطابقت دارد و دسترسی به تمامی سطوح را فراهم می کند.

هر چه که نیاز دارید، بالابر صندلی چرخدار در منزل یا یک بالابر صندلی چرخدار تجاری، ما یک محصول مناسب داریم. آسانسور ما دسترسی به تمام سطوح ساختمان شما را فراهم می کند. اگر در مراحل ابتدایی برای آسانسور صندلی چرخدار طراحی شده یا نیاز به یکپارچهسازی یکپارچهسازی یکپارچه در یک ساختمان موجود داشته باشید، تماس تلفنی خود را به ما بدهید. ما اطمینان حاصل خواهیم کرد که طراحی درست است، زمانیکه زمان نصب وجود ندارد، سکته مغزی وجود دارد. ما همچنین خدمات بالابر های موجود را ارائه می دهیم. ما نمایندگان مجاز برای اکثر تولید کنندگان هستیم و می توانیم به شما در تعمیر و انطباق کمک کنیم.

image007


اندازه پلت فرم

1118 * 800mm (L * W)

بار بستر

250 کیلوگرم

طول ریل

20 متر

شماره تلفن استراحت

2pcs

منحنی ها

منحنی 180degree 1 کامپیوتر

مواد پلت فرم

پروفیل آلومینیوم آلیاژ

ستون

پروفیل آلومینیوم آلیاژ

قدرت موتور

1 کیلو وات

سرعت عمل

0.01 ~ 0.16 متر / ثانیه

سیستم رانندگی

ساختار Sprocket

ولتاژ درایو

220V 50HZ / تک فاز

منبع تغذیه

برق AC

کنترل ولتاژ

24 ولت DC


image009

image011

image013

image015

image017

image019

image021


پکیج:

بسته بندی استاندارد تخته سه لا صادراتی

زمان تحویل:

3-20 روز پس از تایید سفارش، تاریخ تحویل جزئیات باید بر اساس تصمیم گیری شود
فصل تولید و مقدار سفارش.

image023

image025

Hot Tags: منحنی پلت فرم شیب منحنی، چین، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like