تأثیر صرفه جویی در انرژی دوچرخه پله برقی چقدر موثر است؟

- May 01, 2019-

من نمی دانم در مورد کوهنوردی از ساختمان چه می دانیم. آیا هنوز هم با دست زدن به سنگین مبارزه می کنید؟ هنوز هم احساس می کنید زمان و کار از چیزهای حرکت می کند چرا که هیچ آسانسور وجود دارد؟ در نظر بگیرید انتخاب یک ابزار صرفه جویی در وقت و صرفه جویی در کار برای کمک: یک سبد خرید پله برقی. این باعث می شود که شما به سمت بالا و پایین پله ها بروید.

1، صرفه جویی فوق العاده در حال حرکت

محصولات قادر به مقاومت در برابر 100 کیلوگرم بار، بهره وری کار را بسیار بالا می برد و استفاده از 24 ولت، قدرت 12 ولت، موتور 500 وات وارداتی، پس از آزمایش ثابت شد: شارژ می تواند 1500 تا 2000 قدم صعود، می تواند 20-32 قدم در دقیقه ؛

2، با صرفه جویی در تلاش بیشتر صرفه جویی در استفاده از قدرت باتری لیتیوم قوی تر است، بالا رفتن از ساختمان برای حرکت کالا آسان برای رسیدن به.

در عین حال، این محصول از پردازش لوله های فولادی با مقاومت بالا استفاده می کند، دیوار لوله برای ضخامت استاندارد 2 میلیمتر، بار می تواند به 100 کیلوگرم برسد، به طوری که دست زدن به کار صرفه جویی در کار.

3، به جلو صاف تر

این محصول با استفاده از یک اصل غلتک ویژه دنده 3 چرخ ایفا می کند، موتور رانندگی را به جلو یا عقب می اندازد، به راحتی موجب صرفه جویی در مصرف می شود، می تواند انتقال بین نسبتا صاف بین پله ها و چرخ ها را فراهم کند، احساس تیره، کار و راحتی را کاهش می دهد.

4، صعود به سطح زمین دو صحیح اشتباه نیست محصولات مطابق با مکانیک فیزیکی و ارگونومی، دکمه سوئیچ دکمه، طراحی کاربر پسند است.

در همان زمان اپراتورها در مورد نیروی کوچک عامل می تواند بار را به بالا و پایین کار ساختمان، می تواند بار بالا رفتن از ساختمان، همچنین می تواند محموله مسطح.

5، آسان به راحتی حمل وزن 60 کیلوگرم، محصول آسان است تا برابر و کشش، آسان به جا ون، آسان برای انجام، به طوری که کار سفر خود را نیز نگران کننده است.