صندلی تاریخچه آسانسور منبع

- May 14, 2019-

اولین سیستم رانندگی در سطح جهان در سال 1972 در بریتانیا در سال 1972 ظاهر شد، زمانی که یک مهندس بریتانیا برای زندگی خود با آرتریت روماتوئید یک همسر بسیار سخت را راه اندازی کرد. این محصول توسعه یافته است. بعدها، بسیاری از کشورهای دیگر از جمله ژاپن، ایالات متحده، آلمان، ایتالیا، سوئیس و کشورهای دیگر این محصول را توسعه داده و توسعه داده اند. شکل محصول از موتور اولیه در قسمت بالای صندلی، از طریق طناب نوردن طناب نایلونی، توسط کشش طناب ساخته شده است، صندلی از ثابت را نمی توان چرخانده، به چرخش تبدیل شده است. حدود سال 1987، موتور از بالای صندلی به پایین صندلی منتقل شده بود و کشش به زنجیر پیوند زده شد. در اواخر دهه 1990، حالت درایو به نظر می رسد حالت درایو DC، حالت کشش تغییر مسیر، حالت انتقال دنده، منبع تغذیه از AC به باتری قابل شارژ.

بنابراین، این صندلی آسانسور پله در حال حاضر، به خصوص در ژاپن پس از سال ها بهبود مستمر و بهبود محصولات بالغ شده است، آنها مطابق با طراحی نوع بدن آسیایی، قابل اجرا به ساختار مسکن آسیایی، ظاهر زیبا، سخاوتمندانه است. با تقویت اصلاحات و باز شدن در سال های اخیر، اقتصاد چین به سرعت در حال رشد است، زندگی مردم عادی بسیار بهبود یافته است، می توان گفت که این تغییرات به تکان دادن زمین می انجامد. در حال حاضر، جامعه ما به سمت جامعه قدیمی حرکت می کند، همراه با جمعیت بزرگی از کشور ما، معلولان نیز بسیاری، از آمار کشور ما دارای انواع مختلف از افراد معلول 83000000، با توسعه اقتصاد، بهبود از زندگی مردم، پیشرفت اجتماعی، مشکلات سفر آنها بیشتر و بیشتر مورد توجه حزب و دولت و کل جامعه است.

در چنین زمینه ای اجتماعی، نوع جدید نصب و راه اندازی در کنار پله ها، می تواند به سالمندان و افراد معلول کمک کند تا صندلی های آسانسور پله بالا و پایین به تازگی در بازار چین ظاهر شد.