ده ملاحظه برتر در مورد آسانسور پله

- Jul 31, 2019-

微信图片_20171201131431

1 ، توجه به اضافه بار بیش از حد

آسانسور قابل بارگیری نیست. هنگامی که آسانسور هشدار می دهد ، باید از ابتکار عمل خارج شود. منتظر سوار شدن بعدی ، اضافه بار آسانسور بسیار خطرناک است.

2 ، توجه به علائم ایمنی

در آسانسور صندلی ابتدا باید بررسی کنیم که آیا یک گواهینامه کیفیت صادر شده توسط بخش کیفیت و نظارت فنی در آسانسور وجود دارد یا خیر. آسانسور واجد شرایط دارای نشانه ایمنی برای اطمینان از ایمنی است.

3 ، مراقب باشید دکمه اضطراری را به طور اتفاقی فشار ندهید

دکمه اضطراری برای کنار آمدن با شرایط غیر منتظره تنظیم شده است. هنگامی که آسانسور صندلی در حالت کار عادی است ، دکمه اضطراری را فشار ندهید ، در غیر این صورت مشکل غیرضروری برای شما به همراه خواهد داشت.

4 ، درب آسانسور را مسدود نکنید

هنگامی که درب آسانسور نزدیک است ، به زور وارد آسانسور نشوید ، از بسته شدن آسانسور در جلوگیری کنید و اجازه ندهید که یک پا با یک پا در خارج بماند ، که باعث آسیب می شود.

5 ، نرده را به صورت اسلاید قرار ندهید

لغزش هندوانه اتوماتیک خطرناک است. ممکن است شما مجروح شوید و دیگران ممکن است متحمل شوند.

6 ، دری را برای اجرا باز نکنید

در هنگام برداشتن آسانسور ، اگر درب آسانسور بسته نشده باشد ، به معنای ناقص بودن آسانسور است ، مسافران سوار نمی شوند و به پرسنل تعمیر و نگهداری گزارش می دهند.

7. هنگام آتش سوزی آسانسور را نگیرید.

در صورت بروز آتش سوزی ، راننده یا مسافر باید آسانسور را در کف که آتش یا آتش بازی در آن پخش نمی شود متوقف کند. استفاده از آسانسور برای فرار از مسافران ممنوع است ، اما برای فرار از خروج ایمن از پله ها.

8 ، عدم بهره برداری از آسانسور

قبل از مراجعه به آسانسور ، مسافران ابتدا بررسی می كنند كه آیا علامت "تعمیرات اساسی" وجود دارد یا خیر. اگر بالابر صندلی در حال تعمیر است ، باید علامت را آویزان کرده و مسافران سوار نشوند.

9 ، باید وارد آسانسور شوید

بعد از متوقف کردن آسانسور صندلی ، مسافران باید هنگام ورود یا خروج از آسانسور ، دقت کنند که کف و کف ماشین آسانسور در چه سطح است. اگر آسانسور از کار نباشد ، نشان می دهد که آسانسور ناقص است و برای اطمینان از ایمنی مسافر باید به موقع اطلاع داده شود.

10 ، تصادفات ، وحشت نکنید

در صورت بروز نقص در عملکرد آسانسور ، مسافران نباید نگران شوند. آنها باید تلاش کنند تا کارکنان نجات را نجات دهند و از این کار دست بردارند و منتظر یک انتخاب عاقلانه برای اطمینان از امنیت هستند.