دانش ایمنی آسانسور ویلا

- May 15, 2019-

زندگی مدرن در هر زمان و آسانسور نزدیک به هم ارتباط داشت، چندین آسانسور را به طور ناگهانی تجربه کردم، دانش آموزان دانش ایمنی بالابرها را منتقل کردند، منتقل شدند.

1. وقتی که آسانسور می افتد چه باید بکنید؟

هنگامی که با خط زندگی و مرگ روبرو میشوید، هر کاری که در حال حاضر انجام می دهید تعیین می کند که آیا شما زنده هستید یا نه.

زندگی، به طور اجتناب ناپذیر در آسانسور نشسته، اما در صورت تصادف آسانسور، به سرعت، شما ممکن است فکر، در آسانسور با آن ایستاده! اما امروز. ...

من یک برنامه بسیار خوب در یک کانال خارجی در تلویزیون دیدم. در میان آنها، آنها همچنین کارشناسان را برای نشان دادن دعوت کرد. ...

"بهترین راه برای محافظت از خود هنگام بالا رفتن آسانسور"

اول، (بدون توجه به چند طبقه وجود دارد) کلید را در هر طبقه به سرعت فشار دهید.

دوم، اگر یک دست در آسانسور وجود داشته باشد، لطفا دست های خود را با یک دست بچرخانید.

سوم، کل پشت و سر نزدیک به دیوار داخلی آسانسور، یک خط مستقیم.

چهارم، زانو خم شده است.

شرح: از آنجا که شما نمی دانید زمانی که آن را به زمین می رود، و شما احتمالا از شکستگی کامل بدن می میرند زمانی که آن را می افتد.

بنابراین:

اولین نکته این است که وقتی برق اضطراری فعال می شود، آسانسور می تواند بلافاصله سقوط کند.

نکته دوم این است که صندلی خود را ثابت کنید تا به دلیل اینکه مرکز ثقل شما ناپایدار است سقوط نکنید.

نکته سوم استفاده از دیوار آسانسور به عنوان محافظ ستون فقرات است.

نکته چهارم مهمترین دلیل آن است که رباط تنها بدن غنی از کشش بافت است، بنابراین خم شدن زانو را برای تحمل فشار فشار سنگین قرض کنید، از استخوان برای مقاومت در برابر فشار برای بزرگ شدن.

2 آسانسور به دام افتاده چگونه می توان انجام داد؟ پس از اینکه مردم در آسانسور به دام افتاده اند، مهمترین چیز فرایند نجات نیست، اما در کوتاه ترین زمان ممکن با دنیای بیرون تماس می گیرد، به دنبال نجات است.

هنگامی که در آسانسور به دام افتاده، لطفا موارد زیر را انجام دهید:

اول، پس از مسافرت به دام افتاده است، بهترین راه این است که آسانسور را در داخل دکمه تماس اضطراری فشار دهید، این دکمه به مرکز وظیفه یا مرکز نظارت متصل خواهد شد، در صورتی که تماس پاسخ داشته باشد، فقط باید صبر کنید نجات. دوم، اگر زنگ هشدار شما توجه شخصی را جلب نکند، یا دکمه تماس نیز شکست خورده است، بهتر است با تلفن تلفن همراه خود تماس بگیرید تا برای کمک به تلفن زنگ هشدار.

در حال حاضر، بسیاری از آسانسورها مجهز به فرستنده های تلفن همراه هستند، می توانند در آسانسور معمولی بر روی گوشی قرار گیرند. سوم، اگر نارسایی برق یا تلفن همراه در آسانسور سیگنال نداشته باشد، در مواجهه با این وضعیت، بهتر است آرامش داشته باشید، زیرا آسانسور با دستگاه ایمنی ضد سقوط مجهز شده است. دستگاه ضد سقوط خواهد شد در شیار آسانسور در هر دو طرف مسیر گیر کرده است، به طوری که آسانسور نمی افتد. حتی در صورت قطع برق، دستگاه ایمنی از بین نمی رود. در این زمان، برای حفظ قدرت فیزیکی، باید منتظر فرصت برای کمک باشید. در آسانسور سوپاپ باریک، بسیاری از مسافران در مورد خستگی نگران هستند، این است اطمینان حاصل کنید که استانداردهای ملی جدید در حال حاضر برای آسانسور مقررات سختگیرانه، تنها برای رسیدن به اثر تهویه، می تواند به بازار عرضه شود.

علاوه بر این، آسانسور دارای بسیاری از اجزای متحرک مانند برخی از نقاط اتصال، مانند دیوار ماشین و بالای اتصال، دارای شکاف ها، به طور کلی به اندازه کافی افراد برای نفس کشیدن. چهارم، پس از پایداری کمی از خلق و خوی، همه چیز شما باید انجام دهید این است که رول فرش گذاشته شده در کف ماشین آسانسور، پایین خروجی در معرض برای رسیدن به بهترین اثر تهویه.

سپس با امید به جلب توجه رهبران، با صدای بلند صحبت کنید. پنجم: اگر شما دهان خشک را فاش کنید، هنوز هیچ کس نجات نیافته است، شما باید قدرت خود را به روش دیگری برای کمک به شما ذخیره کنید. در این مرحله، ممکن است بخواهید به طور متناوب با درب آسانسور، یا به سختی برای کشیدن درب آسانسور، منتظر ورود کارگران نجات باشید. اگر سر و صدای بیرون می شنوید و دوباره شلیک می کنید.

در نجات هنوز وارد نشده است، توصیه می شود به آرامش نگاه کنید، صبر کن صبر کنید، مربع اینچ را از بین ببرید. برخی از افرادی که در معرض تله انداخته می شوند، سعی خواهند کرد که آسانسور خود را از درون باز کنند، راهی برای کمک به خودشان که آتش نشانان تلاش می کنند مقاومت کنند. از آنجا که آسانسور در شکست، مدار درب، گاهی اوقات شکست، زمانی که آسانسور ممکن است غیر طبیعی شروع شود. اگر مجذوب کردن درب خطرناک باشد، آسان است که باعث آسیب شخصی شود. علاوه بر این، به دلیل اینکه مردم در هنگام توقف محل آسانسور، قفل آسانسور را باز نمی دارند، خطر سقوط به شفت آسانسور وجود دارد.