دامنه اطلاعات و کاربرد اساسی آسانسورهای معلول چیست؟

- Sep 30, 2019-

اطلاعات و کاربردهای اساسی آسانسورهای چرخدار معلول چیست؟

آسانسور ویلچر تولید شده توسط تولید کنندگان آسانسور معلول به منظور تسهیل در طراحی و ساخت آسانسور برای معلولان طراحی شده است. یک سکوی آسانسور ، صندلی حلقوی صندلی حلق آویز عمودی ، دارای قفل ایمنی برای دسترسی وجود دارد و برای باز کردن درب می توان روش باز کردن درب را انتخاب کرد.

آسانسورهای چرخدار معلولان Jinan Hontylift Machinery Co.، Ltd. آسانسور ویلچر برای معلولان راحت است برای مسافرت و گشت و گذار ، در جامعه ، بیمارستان ها ، مدارس ، هتل ها ، هتل ها ، اماکن عمومی و غیره آسانسور بدون مانع نصب شد. کنار پله برقی آسانسور بدون مانع می تواند صندلی های چرخدار را در خود جای دهد. برای افراد معلول یا ناخوشایند ، فقط دکمه راهنما را در هر دو انتها فشار دهید و مامور وظیفه بلافاصله آسانسور را روشن می کند.

آسانسور بدون مانع کاملاً جمع و جور ، کارآمد و آسان است. سکوی شیب دار ویلچر یک راه حل مناسب برای مشکل معلولان است که از پله های بالا و پایین در اماکن عمومی راه می روند. مزیت این است که نیازی به تغییر در کارهای اصلی نیست و برای شیب و آسانسور مناسب است. الزامات سایت: قسمت باریک پله ها نباید کمتر از 1200 میلی متر باشد و می توان آن را بر روی دیوار یا نرده های پله نصب کرد. کار با آن آسان ، ایمن و قابل اعتماد است.

آسانسورهای بدون مانع ، آسانسورهای عمودی ، آسانسورهای صندلی ، صندلی های چرخدار چرخ دار ، آسانسورهای بدون مانع ، می توانند به طرز ظریفی وانمود شوند که در ورودی ها و خروجی های مترو ، پیاده روی های زیرزمینی ، پیاده روها ، ورودی ها و خروجی های ایستگاه قطار ، ساختمان های مسکونی و ساختمان ها قرار دارند. مشکل در جابجایی اماکن عمومی

QQ图片20190320081908

inclined platform (2)

Vertical wheelchair lift