مواردی که هنگام نصب باید از آنها آگاهی داشته باشید چیست؟

- Jul 11, 2019-

مواردی که هنگام نصب باید از آنها آگاهی داشته باشید چیست؟

در حین نصب آسانسور ویلچر باید به موارد زیر توجه کنید:

1. تنظیم شخصی یا عقب نشینی برقی در هنگام بلند شدن کسی بر روی آسانسور کاملاً ممنوع است. جابجایی دستگاه هنگام بلند کردن آسانسور کاملاً ممنوع است. اگر شما نیاز به حرکت دارید ، لطفا ابتدا سکوی بلند کردن را متراکم کرده و پاها را شل کنید.

2. هنگام کار ، اشیاء را به سمت فشار و کشش نکشید. لوله ها و سایر مواد که به راحتی قابل چرخش هستند باید محکم بسته یا بسته شوند.

۳- آسانسورهای بدون محافظت با سرنشینان برای حمل و نقل افراد ممنوع است و سکوهای بالابر برای افراد سرنشین دار دارای نرده و شیرآلات ضد ترک هستند. شیر ضد ترک مانع از بروز حوادثی می شود که در آن لوله شکسته شده و جدول خارج از کنترل است.

4- اگر آسانسور معلول بالا نمی رود و صدای جیغ سوپاپ سرریز را نمی شنود ، سریعاً بازرسی را متوقف کنید در غیر این صورت ، پمپ روغن به سرعت گرم می شود و آسیب جدی خواهد دید. از شیر امداد برای محافظت از ایمنی دستگاه و عملگر استفاده می شود و نباید به طور دلخواه تنظیم شود.

5- شروع به کار بستر آسانسور برای معلولان تحت شرایط برق کاملاً ممنوع است. ساختن لرزش مصنوعی هنگام بلند شدن سکو کاملاً ممنوع است.

6. ایستادن و پشته شدن زباله ها در زیر سکوی بالابر کاملاً ممنوع است و از فشردن دست ، پا و لباس در هنگام کار کردن سکوی بلند کردن جلوگیری می شود.

7. برای بلند کردن جدول ، دکمه "بالا" یا "پایین" را فشار دهید. اگر جدول حرکت نکرد ، بلافاصله متوقف شده و بررسی کنید.

Hontylift یک سازنده تجهیزات آسانسور بدون مانع است. همچنین تولید کننده تجهیزات آسانسور است که می تواند نیازهای دسترسی همه جانبه را برآورده کند. متعهد به تحقیق ، طراحی ، ساخت است و می تواند زندگی مردم را بهبود بخشد و کمک کند. به طور خاص ، افرادی که از زندگی در خانه خود اقدامی در عمل ندارند ، زندگی راحت و با کیفیتی را برای آنها به ارمغان می آورند.

QQ图片20180515094642