دانش مربوط به پلتفورم پاکسازی معلولین و مزایای پلت فرم چیست؟

- May 20, 2019-

در زندگی مدرن، بسیاری از تجهیزات علمی و تکنولوژیکی برای راحتی و اختراع مردم است، پلتفرم بلندپروازانه غیرفعال، کمک به افراد با ناتوانی در بهبود وسایل زندگی است. ما در مورد پلتفرم آسانسور معلول نمی دانیم؟ بیایید درک عمیق تر با هم داشته باشیم!

در زیر مقدمه ای بر "دانش در مورد پلتفورم پاکسازی معلولان و مزایای پلت فرم" است.

مقدمه ای بر بستر بالابری برای افراد معلول آسانسور برای معلولین، آسانسور برای معلولان. پلت فرم آسانسور غیر فعال بدون مانع تولید شده توسط پایه جدید شامل سه قسمت از جمله بالابر بالابر، راه آهن و جعبه درایو است و پلتفرم بالابر از فولاد C به عنوان اجزای اصلی تشکیل شده است و از " عملیات سوئیچ بازنشانی "، بدون نصب بیت نوع، به طور مستقیم به کف بتن ثابت (در مورد کاربرد بیرونی بتونه در فضای باز،

کف بتونی زیر پلت فرم نباید پایینتر از زمین اطراف باشد)، و هنگامی که سوپاپ هیدرولیک سوپاپ باز شود، بلند کردن و کاهش کف می تواند به صورت دستی کاهش یابد. درایو هیدرولیکی، آسانسور صاف و ایمنی، مواد بیرونی فولاد ضد زنگ و صفحات آلومینیومی شاسی / پانل اسپری الکترواستاتیک، شکل کوچک و زیبا، محیط اطراف را مختل نمی کند. آسانسورهای غیر فعال به طور مستقیم بر روی زمین نصب می شوند، بدون نیاز به ساخت و ساز مدنی با حمایت از چاله، ساخت و ساز ساده، قرار دادن محصول در فضای باز آسان به آب، آسان نیست زنگ زد، تعمیر و نگهداری آسان است.

ارتفاع بلند 1-6 متر!

سیستم درایو: درایو هیدرولیک یا پیچ

چگونه کار می کند: شیر کنترل / یا خودکار

نصب و راه اندازی: بدون نصب بیت نوع، ثابت به طور مستقیم به طبقه بتنی

کنترل کننده خارجی: جعبه تماس بیرونی بر روی تجهیزات قرار می گیرد، توقف پایین در نزدیکی دیوار، همچنین می تواند کنترل از راه دور را انتخاب کند

توقف اضطراری: برای کنترل عملکرد دستگاه، دکمه اضطراری را فشار دهید.

عملیات دستی: بالابر بالابر می تواند به صورت دستی از بین برود زمانی که سوپاپ هیدرولیکی باز باشد یا زمانی که پیچ به صورت دستی پیچ شود.

دستگاه ایمنی برای آسانسور معلول:

قفل ایمنی: پلتفرم بالابر نمیتواند در هر عملی غیرطبیعی عمل کند.

صفحه لمسی ایمنی: در عمل صفحه لمسی ایمن موانع مواجه شده است، عملیات بلافاصله متوقف می شود.

زوایای اضطراری: واحد خاموش دستی زمانی که برق یا گسل وجود ندارد.

درب دستی دستی: پلت فرم خارج از سایت، قفل دستی درب امنیتی، به قفل کتابخانه ایستگاه.

کلید ایمنی: کنترل کلید ویژه، مدیریت اختصاصی.

مزایای سکوی بالابری معلولین اخیرا ایستگاه متروی 40 ایستگاه 40 ایستگاه برخی از دستگاه های عجیب و غریب را نصب کرد، یک جعبه مربع سفید با یک نرده جدید مانند راهروی نصب شده در پله برقی خروجی. این "پلتفرم آسانسور غیرفعال" است که مترو را قادر می سازد قابل دسترسی باشد. 40 ایستگاه در شرق سایت ایستگاه های خلوت بود.

مسافران همچنین اولین کسی خواهند بود که دسترسی انسانی مترو در این سایت را تجربه کند. براساس گزارش ها، در حال حاضر در مجموع 28 سیستم عامل آسانسور غیرقانونی در خط 5 برای مسافران غیر مجاز برای استفاده وجود دارد.

خط 2 شرق 40 ایستگاه به عنوان یک ایستگاه نصب خلبان برای خط استفاده می شود. "در حقیقت، عملیات به ویژه ساده است، تا زمانی که دکمه کنترل کودک برای اطلاع رسانی به کارکنان ایستگاه، مسافران غیر مجاز نیازی به رفتن به زیر صندلی چرخدار، با تکیه بر این پلت فرم آسانسور غیر فعال می تواند به راحتی وارد پلت فرم." شرکت مترو نشان داد که پس از نصب سیستم عامل آسانسور چرخ صندلی در 40 ایستگاه، افراد معلول می توانند بدون ایستادن وارد و خروج از ایستگاه مترو شوند. البته این پلتفرم نه تنها برای افراد معلول است، مانند بعضی از افراد مسن و کودکان دارای جابجایی محدود نیز می توانند از راحتی خود لذت ببرند، تا زمانی که پلتفرم آسانسور معلول بتواند وارد مترو شود.