صندلی های چرخدار صعود به الکتریسیته زندگی سالم تر را مستقل می کند

- Apr 19, 2019-

ظهور ویلچر صعود به قله الکتریکی حل مشکل افراد سالخورده در سالن ساخت و ساز را به بالا و پایین پله ها می دهد، سالمندان می توانند آزادانه از زندگی در فضای باز لذت ببرند، هوا از طبیعت نفس بکشد، صدای خارج را گوش دهند.

1، صندلی چرخدار آسانسور کوهنوردی می تواند به افراد معلول کمک کند از صندلی های چرخ دار در پله های داخلی و خارجی استفاده کنند و بدون کمک دیگران به طور کامل خود مراقبت کنند.

صندلی چرخدار صعود به سطح بالا نیز دارای عملکرد صاف، حجم کم، ایمنی بالا، براکت و میزبان جداسازی قطعات، ردپای کوچک، ذخیره سازی آسان، آسان برای استفاده است.

2، استفاده از ذخیره سازی باتری، شارژ کردن و پایین آمدن 80 لایه پله، باتری ذخیره سازی، می تواند بارها و بارها شارژ و تخلیه شود.

آسان برای کار

3، سیستم کنترل الکترونیکی، فقط نیاز به آگاهی کاربر روشن، یک دست می تواند حرکت کند، می تواند صندلی چرخدار را از طریق کنترل کننده به بالا و پایین پله ها، تخت خواب، رانندگی، پاها و غیره کار می کند.

4، دستگاه اضطراری دستی، برای اطمینان از اینکه هیچ ترانزیتی در حالت ایمن حمل و نقل به موقعیت صاف 5، طراحی ریل مقاوم در برابر سایش، راه رفتن و بالا رفتن از پله ها امن ترین و راحت ترین است.

می توان برای هر پله مستطیلی در داخل و خارج از منزل، و همچنین پله های منحنی با پلت فرم بالشتک استفاده کرد

6، صندلی چرخدار پله های بالابر برقی در حال حاضر عمدتا به دو بخش تقسیم می شود، حمل آسان، کاهش وزن

7، امنیت باید دستگاه باشد، زمانی که کاربر در یک وضعیت خطرناک یا خطر ایجاد کرده است، می تواند از طریق سیستم سنجش زنگ هشدار منتقل شود. اطمینان از استفاده ایمن از کاربر.

Vertical Platform Lifts For homes (1)