اطلاعات ایمنی و مراقبت های مربوط به بالابری معلولین

- Apr 11, 2019-

اطلاعات مربوط به ایمنی پلت فرم آسانسور معلول:

1، کارکنان تعمیر و نگهداری غیر حرفه ای ممکن است به طور خودسرانه سیم کشی برق پلتفرم پیمایشی غیرفعال را از بین ببرند، به منظور جلوگیری از شوک الکتریکی یا اتصال متناوب، منجر به آسیب شخصی غیر ضروری یا صدمه به پلت فرم بلندگو غیر فعال شود.

2، پرسنل تعمیر و نگهداری تحت تعمیر و نگهداری پلت فرم آسانسور معلول، باید آویزان یا پشتیبانی از پلت فرم کار تجهیزات، به منظور جلوگیری از پلت فرم آسانسور غیر فعال به طور ناگهانی کاهش یافته است، در نتیجه تلفات. 3، سوپاپ بیش از حد مجاز را تنظیم نمی کند. هر مولفه در سیستم هیدرولیک تحت فشار مشخص عمل می کند. هر گونه تنظیم شیر سوپاپ ممکن است سبب شود سیستم هیدرولیکی به درستی کار نکند.

آسیب یا ضرر غیر ضروری به مردم، ماشین آلات و غیره تبدیل خواهد شد.

4، هر سیستم هیدرولیک، اول از همه، پلتفرم بالابرهای غیرفعال را به حالت اصلی اصلاح کنید، و سپس تمام خطوط را برای برداشتن فشار، تا اینکه در نگهداری روغن هیدرولیک به طور ناگهانی از بین نرود، و منجر به کاهش ناگهانی پلت فرم کار

تعمیر و نگهداری آسانسور برای افراد معلول:

یک، نگهداری ماهانه

1، غلطک های بالابر پانل های غیر فعال، شفت های متوسط و یاطاقان، شفت های پین سیلندر و یاطاقان، لولاهای قاب بازو و یاطاقان، و غیره هیچ سایش ندارند.

2، غلطک های بالابر پانل غیر فعال، شفت و بلبرینگ متوسط، شفت های پین سیلندر و یاطاقان، لولاهای قاب بازو و یاطاقان و سایر قسمت های کمبود روان کننده ها را بررسی کنید.

و اضافه کردن برخی از روان کننده ها، افزایش تحمل، شفت پین، زندگی غلتکی، افزایش طول عمر پلت فرم بلندگو غیر فعال.

3، کیفیت روغن روغن هیدرولیک پلتفرم بالابرهای غیرفعال را بررسی کنید.

(اگر کاربر از پلت فرم آسانسور معلول استفاده می کند هر روز بسیار عادی است) روغن هیدرولیکی مانند تیره شدن، چسبنده یا ماسه و دیگر اشیای خارجی، اگر در وضعیت بالا یافت می شود، در زمان روغن هیدرولیک جایگزین شود.

دوم، تعمیرات پایان سال

1، تمام لوله های هیدرولیک نرم و سخت و اتصالات را چک کنید. لوله نباید شکسته شود، مفاصل نباید از بین بروند و تمام اتصالات باید سفت شوند.

اگر آسیب پیدا شود، تعمیر باید در زمان جایگزین شود

2، کیفیت روغن روغن هیدرولیک پلتفورم کشویی غیرفعال را بررسی کنید. روغن هیدرولیکی مانند تیره شدن، چسبناک یا ماسه و دیگر اشیای خارجی، اگر در شرایط ذکر شده ذکر شده باشد، روغن هیدرولیک به موقع جایگزین شود. ابتدا روغن هیدرولیک را بیرون بکشید، اتصال دهنده را برای حذف فیلتر روغن هیدرولیکی، پس از تمیز کردن، با هوا فشرده، تمیز کنید، سپس به مخزن بازگردید و خط را متصل کرده و در نهایت یک روغن هیدرولیکی اضافه کنید.