همیشه صندلی های پله برای سالمندان وجود دارد.

- Apr 16, 2019-

صندلی های آسانسور پله و دیگر آسانسورهای خانگی تبدیل شده است به تقاضای محصولات خانواده های جدید در قرن 21st، زیرا در جامعه مدرن، کودکان بیشتر و بیشتر تک، نسبت سالمندان به تدریج گسترش می یابد، افزایش نرخ پیری، بار جوانان در قرن جدید در حال تبدیل شدن به بیشتر و سنگین تر است و به تدریج دو جوان برای بالا بردن فشار چهار سالمند. به عنوان یک نتیجه، اصطلاح "لانه خالی سالمندان" ظاهر شد و نسبت این گروه نیز گسترش می یابد، لانه خالی سالمندان به کودکان پس از ترک خانه برای زوج های میانسال و سالخورده اشاره می کند.

ظهور سالمندان مردم را به راه حل هایی برای حل مسئله افراد مسن تر که به بالا و پایین پله ها راه پیدا کرده اند، برانگیخته است. بعضی از افراد سالخورده به دلیل دلایل فیزیکی و غیره راحت نیستند بیرون بیایند، در تمام طول شب به خانه بپیوندند تا این خالی را کنار بگذارند، خلق و خوی بدتر شده است، بیشتر بر بدن تاثیر می گذارد. برای حل این مشکل، صندلی پله منحنی ساخته شده است که به طور خاص برای این افراد سالمند طراحی شده است که برای انواع پله ها مناسب است بدون اینکه ساختار خانه و پله ها را خراب کند.

با توجه به سفارشی ساخته شده از پله ها، صندلی پله خانه برای طراحی شخصی، انتخاب صندلی، آسان برای استفاده، ایمن و قابل اعتماد، انواع پارچه های صندلی و انتخاب رنگ، ویژگی های ایمنی ساخته شده است، برای اطمینان از استفاده از ایمنی، حرفه ای نصب، پشتیبانی فنی همه جانبه.

این محصول آسانسور دارای ده ویژگی است:

1، الزامات خود را برای کیفیت زندگی در خانه بهبود بخشد

2، خانواده محتاطانه به راحتی ساختمان،

3، وقتی که راه رفتن صندلی استراحت، عرض تنها 71 سانتی متر است، پس از تخفیف عرض تنها 40 سانتی متر، صرفه جویی در فضای استفاده از پله؛

4، لازم نیست برای تغییر دکوراسیون و ساخت و ساز مسکن، استفاده از انواع مواد پله؛

5، استفاده از قدرت کلی خانگی، عملکرد شارژ اتوماتیک؛

6، نصب سریع، آسان برای کار؛

7، کنترل کاهش مکانیکی، برای اطمینان از سرعت سفر صاف؛

8، واردات اصلی بریتانیا، استفاده از CNC حرفه ای کامپیوتری، از کیفیت تولید به طور دقیق نظارت می کند؛

9، از طریق BS5776 ملی بریتانیا، TUV و NTRL / C و سایر آزمایش ها، و مطابق با گواهینامه بین المللی ISO9001؛

10، برای ارائه یک سال گارانتی رایگان، 9 سال قطعات یدکی بدون تضمین، تعمیر و نگهداری طول عمر.