آسانسور صندلی مسکونی

hontylift آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی طراحی صندلی های دارای دو ریل های منحنی را اعمال می کند و ما بیش از 10 سال تجربه در این زمینه تخصص برای اطمینان از بهترین راه حل برای مشکلات تحرک شما.
چت کن

جزئیات محصول

معرفی محصول

hontylift آخرین پیشرفت های تکنولوژیکی طراحی صندلی های دارای دو ریل های منحنی را اعمال می کند و ما بیش از 10 سال تجربه در این زمینه تخصص برای اطمینان از بهترین راه حل برای مشکلات تحرک شما.

پله ها با زمین و گوشه دیگر مشکل نیستند. آسانسور صندلی مسکونی طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که نیازهای خانه و نیازهای خاص خود شما به طور کامل برآورده شده است.

حتی اگر پله های شما بسیار باریک باشند، امکان نصب آسانسور وجود ندارد. صندلی پیستی منحنی هر یک از پله های خاص را اندازه گیری می کند و می تواند بیشترین فضا را تنظیم کند. مسیر دوگانه کوچک، اتاق های دیگر را برای استفاده از پله ها با خیال راحت و راحت می کند.

آسانسورهای پله (همچنین صندلی آسانسور نامیده می شود) می تواند در هر دو طرف پله ها اجرا شود. آنها می توانند منحنی داخل یا خارج را بیرون بکشند و مانع عبور از فرود شوند و به راحتی 90 و 180 درجه چرخش را مدیریت کنند. مدل های خاصی وجود دارد که به لحاظ شرایط محیطی ساخته شده اند. قایقرانی در فضای باز برای محافظت در برابر عناصر هوا و پوشش یک صندلی است. برای جلوگیری از استفاده غیرمجاز توسط دیگران، آن را با یک سیستم عملیاتی کلید شده مجهز کنید.

آسانسورهای پله آزادی و آرامش خاطر را برای ایمنی در داخل خانه و دسترسی به فضای باز فراهم می کند. HONTYLIFT یک شرکت هواپیمایی بدون سرنشین است که نصب، فراهم می کند، و خدمات با کیفیت بالا و منحنی پیچ و تاب برای هر دو در داخل و خارج از برنامه های کاربردی.

استیلای ما ارائه ویژگی هایی مانند:

گزینه صندلی هوشمندانه، صندلی آسانسور را نشستن یا ایستادن می کند. اهرم را بکشید و شما می توانید پشتیبانی ملایم را که در هنگام ورود یا خروج صندلی عقب به شما ارائه می دهد احساس کنید.

Hontylift به شما پیشنهاد می دهد صندلیهای مختلف صندلی عقب، هر یک از آنها در رنگ های مختلف موجود باشد. از لحاظ راحتی و سبک به نظر می رسد که متناسب با خواسته های شما در خانه مناسب است. از آنجا که راحتی می تواند خوب نیز باشد.


image001


پارامترهای فنی

نام P roduct

آسانسور صندلی مسکونی

مدل P roduct

HTJY-120-01

حالت درایو

موتور 350 دلاری آمریکا + گیربکس

C ontrol

کنترل واردات یا کنترل از راه دور

V oltage

24 ساعت

S peed

0.12 متر بر ثانیه (بدون بار)

F oldable W idth

395 میلی متر

عرض قابل انعطاف

615-705 میلیمتر

اندازه موی س

615-705 (قابل تنظیم) * 470 * 455mm

زاویه دید

0-52 درجه

S حداکثر بار استاندارد

120 کیلوگرم

C رنگ مو

قرمز، آبی، بژ

R ails رنگ

خاکستری سفید، قهوه ای


image003

image005

image007

image009

image011

image013

image015


پکیج:

بسته بندی استاندارد تخته سه لا صادراتی

زمان تحویل:

3-20 روز پس از تایید سفارش، تاریخ تحویل جزئیات باید بر اساس تصمیم گیری شود
فصل تولید و مقدار سفارش.

image017

image019

Hot Tags: آسانسور صندلی مسکونی، چین، تامین کنندگان، کارخانه، سفارشی، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like