خانه های مسکونی آسانسور هیدرولیک

صفحه اصلی مسکونی آسانسور هیدرولیک 1. شفت کوچک: گودال پایین تنها 100mm است ، و یا هیچ گودال پایین ارائه شده است ، که مناسب برای طرح از ساختمان است. ارتفاع از لایه بالا است حداقل 2600mm, است که با توجه به ساختار خاص تعیین; دیوار ساختمان نمی کند...
چت کن

جزئیات محصول

خانه های مسکونی آسانسور هیدرولیک

1 شفت کوچک: گودال پایین تنها 100mm است ، یا هیچ گودال پایین ارائه شده است ، که مناسب برای طرح ساختمان است. ارتفاع از لایه بالا است حداقل 2600mm, است که با توجه به ساختار خاص تعیین; دیوار ساختمان نیازی به توسط طراحی خاص تقویت شود, تا زمانی که فضا در هر مکان رزرو شده است ساده الزامات ساختمان برای طراحی آسانسور.

2. بهبود نرخ بهره برداری ساختمان: طراحی ساختار جمع و جور و معقول فضای ویلا خود را با ارزش را بهبود می بخشد. نسبت منطقه خودرو به منطقه hoistway می تواند ۶۴ ٪ برسد ، و آسانسور کشش عمومی بدون اتاق ماشین تنها در حدود ۴۲ ٪ است.

4. کم سر و صدا: آسانسور هیدرولیک خانگی تصویب درایو 220V آسانسور ، و در همان زمان بهینه سازی کنترل آسانسور و فن آوری عایق صدا ، به طوری که سر و صدا آسانسور در حداقل کنترل ، حداکثر 55db-۷۰ (A) ، که مطابق با الزامات از خانواده قطع است.

5. حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در انرژی: قدرت آسانسور هیدرولیک داخلی تنها در حدود 2KW است ، و آن است که تنها توسط موتور رانده زمانی که آسانسور است ، و آسانسور استفاده می شود به آسانسور پایین هنگامی که آن را پایین ، که دستیابی به اثر صرفه جویی در انرژی ؛ مصرف برق به مراتب کمتر از مصرف لوازم خانگی مانند برق تهویه مطبوع می سازد آسانسور به عنوان یک خانه;

6. راحتی خوب: یک مجموعه کامل از سیستم های هیدرولیک وارداتی اطمینان از قابلیت اطمینان عملیات آسانسور. کنترل نسبی شیر گروه استفاده می شود برای رسیدن به شروع نرم آسانسور ، دقت تسطیح بالا ، بهبود کیفیت بهره برداری ، و راحتی سواری خوب ؛

7. ایمنی و قابلیت اطمینان: علاوه بر دستگاه ایمنی آسانسور به طور کلی ، روش بالابری رانده شده توسط سیلندر هیدرولیک نیز مجهز به حفاظت ایمنی از جمله محدودیت سرعت برش سوپاپ ، سوئیچ اضافه بار ، حداکثر شیر فشار ، سوئیچ حفاظت از دمای روغن و غیره ، برای بهبود عملکرد ایمنی آسانسور ؛ سیستم کنترل میکرو رایانه باعث کاهش میزان شکست آسانسور می شود.

8. عملکرد خود نجات در صورت قطع برق: هنگامی که یک قطع برق در آسانسور وجود دارد ، آسانسور خانه یک سیگنال اضطراری برای شروع عملکرد نجات خود می فرستد. شما فقط باید یک دکمه را فشار دهید تا درب را باز کنید و خودتان را ذخیره کنید.

جینان Hontylift شرکت ماشین آلات ، با مسئولیت محدود
وب سایت:www. hontygroup.com
واتساپ/wechat/وایبر/خط: + 86 ۱۸۶۱۵۶۵۱۹۸۱
آدرس:Jibei منطقه توسعه صنعتی ، شهر جینان ، استان شاندونگسرزمین اصلی
Hot Tags: خانه های مسکونی آسانسور هیدرولیک ، چین ، تامین کنندگان ، کارخانه ، سفارشی ، قیمت

پرس و جو

You Might Also Like